KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11233008
nr 1123 3008
Akvarell
Olle Hagdahl, Klara Kyrka, signerad. - 45, 40x31
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 18:12:55
14/8 21:49:23
21 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm